, ,

Fund Tutu – Total Eclipse

Konges Slojd

Fund tutu, me dy shtresa të buta tyli ngjyrë blu të errët dhe zbukuruar me zemra të kuqe.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,800L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , ,

Materiali

Polyester, pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fund Tutu – Total Eclipse”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…