Sold out!
,

Formuese – Ze Geoanimo

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Ndiqni modelet e kartave për të krijuar kafshët simpatike sipas formave të ngjyrosura prej druri. 

Kutia përmban: 29 forma druri me ngjyra të theksuara dhe 20 ilustrime për të riprodhuar.

Design-i nga Edouard Manceau

3,500L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Formuese – Ze Geoanimo”

There are no reviews yet.