-36%
, , , , ,

Forma dhe ngjyra – Flutura, Janod

Janod
Availability:

6 stok


Mosha: 18 muaj

Një krijim origjinal dhe shumë tërheqës për fëmijët, Flutura e madhe e formave nga Janod mëson mbi format, përmasat dhe ngjyrat. Çdo formë kombinoshet me 2 dy fletë druri, secila fletë në dy madhësi. Vendosni fletët prej druri, nga me e madhja tek më e vogla mbi formën & ngjyrën për të plotësuar krahët e fluturës.

Ndihmon fëmijën të zhvillojë edhe koordinimin sy-dorë.

Materiali: Dru, bojra uji

Përmasa: 26 x 7 x 22 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

2,290L 3,600L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Forma dhe ngjyra – Flutura, Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…