, , ,

Fletë Gërvishtëse – Space Explorer

OOLY
Availability:

6 stok


Letra gërvishtëse me efekte e ngjyra fantastike për të zbuluar.

Seti përmban: 4 fletë të ilustruara, 2 fletë të zeza bosh me efekt ylber dhe 2 me efekt me xixa – për të shkruar e krijuar vet, 1 fletë me stickers me xixa, lapsin e vogël prej druri gërvishtës

  • Përmasa: 15 x 21 cm

 

1,600L

6 stok

Loading...
Përmasa 15 × 21 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fletë Gërvishtëse – Space Explorer”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…