Fjongo Oversize – Forset Green, Velvet

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Fjongoja e madhe është punuar me dorë, me një kadife të butë të gjelbër: nga palosja tek qepja dhe vendosja e fjongos së përfunduar mbi kapëse.

Fjongoja oversize është një aksesor klasik për zonjushat e vogla!

  • Mbi kapëse 7 cm
  • Mban flokët lidhur gjatë gjithë ditës, pa lëvizur!
  • Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje.

1,600L

5 stok

Marka

Mimi & Lula

Ngjyra

Gjelbër

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fjongo Oversize – Forset Green, Velvet”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…