Lidhëse bishtalecash – Pom Pom

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Lidhëse për bishtaleca me pom pom! Vijnë me ngjyra të bukura, shumë të kombinueshme me njëra tjetrën! Nuancat: e kaltër, blu, e verdhë, lejla, portokalli dhe rozë.

  • Set 6 copë
  • Lidhëset janë prej llastiku

1,500L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lidhëse bishtalecash – Pom Pom”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…