,

Fjongo flokësh Oversize – Espalier Rouge

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Fjongo flokësh, pak oversize, e bukur dhe romantike!

1,800L

2 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fjongo flokësh Oversize – Espalier Rouge”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…