Fjongo flokësh Oversize – Artic Sea

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Mosha: 3 vjeç

Fjongo flokësh, pak oversize, e bukur dhe romantike!

1,800L

1 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fjongo flokësh Oversize – Artic Sea”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…