, ,

Fjongo Christmas Vintage Flower

Konges Slojd
Availability:

10 stok


Christmas Edition

Mosha: 3 vjeç

95% organic cotton, 5% elastane

Fjongo flokësh elastik, e bukur dhe romantike!

1,500L

10 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fjongo Christmas Vintage Flower”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…