, ,

FairyBox – Multiaktivitete

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 6-10 vjeç

Ky set është shumë i larmishëm, duke përfshirë 6 aktivitete të ndryshme artistike dhe punëdore për orë argëtimi!

Krijoni botën tuaj plot e përplot me tema përrallash e fantazish, duke vizatuar me teknika të ndryshme, adezivë, kolazhe me materiale të ndryshme, letra gërvishtës dhe pikturë me të gjitha materialet artistike që mund të mendohet!

Seti është i përsosur për të provuar teknika të ndryshme artistike për fëmijë, ndërsa mësojnë dhe argëtohen me krijesat më të mëdha që kanë jetuar ndonjëherë mbi tokë! 

Për më detaje, ndiqni videon më poshtë të Djeco

4,500L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FairyBox – Multiaktivitete”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…