, ,

Face painting – Paletë 6, Natural

Djeco

Paletë për pikturimin e fytyrës me 6 ngjyra natyrale.

Materiale me cilësi të lartë që plotësojnë standardet për kozmetikë për fëmijë. Ngjyra natyrale, të thjeshta për t’u përdorur dhe pastruar me sapun dhe ujë.

Seti vjen me 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 furë.

1,400L

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Face painting – Paletë 6, Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…