Sold out!
, ,

Face painting – Paletë 6, Metallic

Djeco
Availability:

S’ka stok


Paletë për pikturimin e fytyrës me 6 ngjyra të ndezura me shkëlqim.

Materiale me cilësi të lartë që plotësojnë standardet për kozmetikë për fëmijë. Ngjyra natyrale, të thjeshta për t’u përdorur dhe pastruar me sapun dhe ujë.

Seti vjen me 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 furë.

1,400L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Face painting – Paletë 6, Metallic”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…