Sold out!
, ,

Face painting, Make-up set – Princesha

Djeco
Availability:

S’ka stok


Një set i plotë dhe i bukur për pikturimin e fytyrës, për të hyrë plotësisht në rolin e princeshave!

Seti përfshin 3 modele të ndryshme (e përsëritur 2x secila), bojë, sfungjer & penel për të aplikuar bojën, rruaza ngjitëse dhe adeziv dekorativ, për rezultate më mahnitëse dhe origjinale.

Materiale me cilësi të lartë që plotësojnë standardet për kozmetikë për fëmijë. Ngjyra natyrale, të thjeshta për t’u përdorur dhe pastruar me sapun dhe ujë.

 

1,600L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Face painting, Make-up set – Princesha”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…