Sold out!

Easywalker – Snack Tray

Easywalker
Availability:

S’ka stok


Snack Tray ka hapësirë ​​për dy gota, ose një mbajtëse për ushqimet tuaja. Mund të vendoset edhe përpara karrocës për t’i dhënë një ushqim të shpejtë fëmijës gjatë shëtitijes me të.

  • E përshtatshme për në lavastovilje. Lehtë për tu montuar dhe zhvendosur. 
  • Një aksesor perfekt por edhe shumë i dobishëm! Këshilluar nga eksperienca e të gjitha nënave!
  • Produkt universal për të gjitha karrocat.

 

3,500L

Sold out!

Marka

Materiali

Plastik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Easywalker – Snack Tray”

There are no reviews yet.