-5% Sold out!
, ,

Easywalker – Disney Buggy XS Minnie Ornament

Availability:

S’ka stok


 

Njihuni me koleksionin origjinal të Disney nga Easywalker Buggy XS! Një stil elegant, i lehtë për t’u përdorur, që ju dhe fëmija juaj do ta dashurojë! Ky mik i vogël i ka të gjitha: një dizajn në modë Disney, manovrim me një dorë dhe një mbyllje e lehtë, super kompakte. Nuk do të gjeni një gabim në këtë karrocë, ju premtojmë! 

Disney Design është krijuar mbi modelin Buggy XS të Easywalker dhe ruan të gjitha cilësite fantastike të kësaj karroce:

  • Vetëm 6.0 kg
  • Gjerësia: 44 cm
  • Mbyllje tërësore = cabin size: 52 x 44 x 23 cm

36,900L 39,000L

Sold out!

P A L O S J E    K O M P A K T E 

p.s we love the gender sensitivity of this demo

M O R E    I N S T R U C T I O N S

P R O D U C T    S H O T

 

 

 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Easywalker – Disney Buggy XS Minnie Ornament”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…