-37% Sold out!

Dyshek Sprinkler, Pinguin

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18muaj

Një aktivitet i shkëlqyer për të prezantuar të vegjëlit me lojrat e ujit! Mbusheni me ujë dyshekun e pinguinit dhe fëmijët do të ecin mbi të. Duke shtypur me këmbë dyshekun, ujë do të dalë nga çdo pjesë e pinguinit! Dysheku mbushet pak me ujë, aq sa të lejojë fëmijët të luajnë me këmbë!

Një verë plot lojë nga Sunnylife Kids!

  • Vjen me një përshtatës për tubat që mbushin ujë
  • E prodhuar nga PVC e qëndrueshme 0. 20 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Komardaret tashmë mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë fëmijët më trazovaç!

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

2,660L 4,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek Sprinkler, Pinguin”

There are no reviews yet.