Sold out!

Dyshek plazhi – Ride with me

Availability:

S’ka stok


  • Mosha: 6 vjeç

Dyshekë plazhi për një dimension loje në ujë të ri dhe për të ftuar e për ta ndarë me miqtë!

Dizenjuar me formë komode, me doreza për t’u mbajtur, ilustruar bukur me një gaforre në krye.

  • Përmasa: 50 x 150 cm
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

4,300L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek plazhi – Ride with me”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…