, ,

Dyshek 70×140 Duo Kokos Natural

Childhome

Përmasa standard: 70cm x 140cm x 12cm

Dysheku Duo Kokos Natural Safe Sleeper ka një shtresë të trashë fibrash nga pema e arrës së kokosit, që lejon:

  • Anti-allergic
  • Anti-fungal
  • Extra air-permeable
  • Regulate micro climate
  • Natural feeling
  • Summer/Winter side
  • Polyether foam
  • Breathable fabric
  • Coconut fibre layer
  • Washable polyester cover

Me dy shtresa: nga njëra anë për netët e nxehta të verës dhe ana tjetër për në dimër

23,000L

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek 70×140 Duo Kokos Natural”

There are no reviews yet.