, ,

Dyshek 60×120, Duo Kokos Natural Safe Sleeper

Childhome
Availability:

2 stok


Përmasa standard: 60cm x 120cm x 12cm

Dysheku Duo Kokos Natural Safe Sleeper ka një shtresë të trashë fibrash nga pema e arrës së kokosit, gjë që lejon:

  • ajrosje perfekte;
  • thithje më të lartë të lagështisë për ta mbajtur fëmijën tuaj të freskët dhe të thatë gjatë natës

Me dy shtresa: nga njëra anë për netët e nxehta të verës dhe ana tjetër për në dimër

16,800L

2 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek 60×120, Duo Kokos Natural Safe Sleeper”

There are no reviews yet.