Sold out!
, , ,

Doudou – Mouse Asterladies

Kaloo
Availability:

S’ka stok


Miushja e vogël ka të lidhur pas vetes një batanije të vogël qetësuese, e cila ndihmon bebet të ndihen më të sigurt përqafuar pas tyre, kur e kanë pranë në djep ose karrocë. 

Vjen në një kuti të bukur dhuratë, e cila mund të përdoret më pas për të ruajtur sende të vogla në dhome.

Për këdo që ka një sy edhe tek çështjet mjedisore dhe impakti jonë në mjedis, koleksioni i doudou-ve nga Kaloo është eco-friendly. Kaloo i bën të gjitha me materiale të ricikluara dhe mbushje nga shishet plastike. 

Përmasat: 14 cm

Materiali: Pambuk, polyester

***

Kaloo është një markë franceze 25 vjeçare. Është e njohur për stilin e saj të dashur e të sigurt për bebet e vogla, frymëzuar nga stili elegant francez. Është besnik i dizajneve të buta dhe aktiviteteve stimuluese, si edhe zgjedh sa më shumë materiale të ricikluara, për të pasuar një ambient të pastër tek brezat e ardhshëm. 

2,600L

Sold out!

Përmasa 14 cm
Marka

Mosha

Materiali

Micro-velours/ Fourrure

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë; MOS përdorni zbutës, heqës njollash, zbardhues apo shtesa të tjera detergjentësh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Doudou – Mouse Asterladies”

There are no reviews yet.