,

Dosje 24x33cm – Jeshile

Availability:

6 stok


Dosje për të ruajtur letrat, fletoret dhe çdo punime tjetër.

  • Gjysëm transparent
  • Mbyllje në formë zarfi
  • Ka një buton metalik për fiksimin e kapakut
  • Përmasa 24 x 33 cm
  • Seti përmban 1 copë

320L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dosje 24x33cm – Jeshile”

There are no reviews yet.