, ,

Dorashka Junior – Magical Forest

Konges Slojd

Set me 3 palë doreza me gishta për të gjithë fëmijët.

Ndajini me miqtë apo të afërmit ose kombinojini me veshjet tuaj të 3ja, herë pas here!

  • Vijnë të buta dhe të ngrohta, bërë për të jetuar gjatë!
  • Thurrur me lesh merino 100%
  • Nga Konges Sløjd

2,300L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, ,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dorashka Junior – Magical Forest”

There are no reviews yet.