, ,

Dorashka Baby – Set Multi

Konges Slojd

Set me 3 palë doreza, për bebe & toddler deri 3 vjeç! Më komode për t’u veshur për fëmijët më të vegjël, pasi nuk i kanë ndarjet e 4 gishtave.

Ndajini me miqtë apo të afërmit ose kombinojini me veshjet tuaj të 3ja, herë pas here!

  • Vijnë të buta dhe të ngrohta, bërë për të jetuar gjatë!
  • Thurrur me lesh merino 100%
  • Nga Konges Sløjd

3,500L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dorashka Baby – Set Multi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…