,

Dollap për fëmijë Retro Rio White

Childhome
Availability:

2 stok (mund të paraporositet)


PRODUKT I PARAPOROSITUR 

Dollapi i madh kompleton dhomën tuaj Retro Rio White.

Me dy kanatë, ai ka një dizajn modern me një pamje të freskët. Këmbët prej druri, i japin një pamje të gjallë dhe unike. Kanatet kanë një sistem jetëgjatë mbylljese pa zhurmë. 

Brenda është organizuar duke pasur parasysh nevojat dhe rregullin e një garderobe, nga bebe në fëmij të rritur, me shufër për varjet e rrobave dhe kanate. E gjitha në një hapësirë të bollshme. 

Materiali: MDF, këmbët dru

  • Përmasa: 125 e gjatë x 58 e gjerë x 190 cm e lartë
  • Prodhuar Antwerp, Belgjikë

108,500L

2 stok (mund të paraporositet)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dollap për fëmijë Retro Rio White”

There are no reviews yet.