Sold out!
, ,

Djeco – Fjongo Gjimnastike

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 5vjeç 

Gjimnastika artistike mund të kthehet në një lojë imagjinare për vajza dhe djem, me këtë fjongo të vërtet gjimnastike! Ideale për të zhvilluar aftësitë bazë motorike!

  • 4m e gjatë
  • Me ngjyrat e ylberit; gjatë rrotullimit të fjongos, efekti i ngjyrave bëhet edhe më i bukur!

850L

Sold out!

Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco – Fjongo Gjimnastike”

There are no reviews yet.