, ,

Djeco Eduludo – Loto e shtëpisë

Djeco
Availability:

7 stok


Mosha: 2 vjeç

Një lojë e shkëlqyer memorie dhe stimiluese për fëmijë të vegjël me imazhe dhe gjuhë. Tema e lojës janë objektet e shtëpisë, për ta bërë edhe më familjare.

Me rradhë, ktheni kartat në mes për të parë nëse përputhen me tuajën!

Përmban 30 karta dhe 5 borde loto. 

2,100L

7 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Eduludo – Loto e shtëpisë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…