, ,

Djeco Eduludo – Cubissimo

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 7-99 vjeç

1 lojtar

Mendoni si të arrini zgjidhjen Cubissimo të Djeco sipas modelit të kartave! 

Një lojë durimi dhe strategjie për 30 sfidat nga niveli fillestar në ekspert. Kartat japin pozicionin e fillimit të lojës, mbi atë duhet të ndërtoni kubin perfekt.

Kutia përmban: 1 bazament loje prej druri, 30 karta dhe 7 pjesë druri me ngjyra të ndezura

 

2,800L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Eduludo – Cubissimo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…