-29%
, , , ,

Djeco Animambo – Synthétiseur

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 3vjeç

Tastierë Muzike Junior për aftësi të hershme në piano. Ndërroni midis tingujve Organ, Piano, Saxophone dhe Vibraphone në këtë tastierw të lëvizshme.

  • Përfshin 4 fletë muzikore.
  • Kërkon 4 bateri LR6-jo të përfshira.

Designi: Magali Attiogbé

 

 

 

6,800L 9,600L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Animambo – Synthétiseur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…