,

Djeco Animambo – Harmonika

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3 vjeç

Harmonika për fëmijë! Një instrument i punuar me dru dhe me tingull të cilësisë së lartë, për të zgjuar tek më të vegjëlit dashurinë për tingujt, muzikën dhe krijimtarinë!

Djeco ka bashkëpunuar me botuesin e famshëm të muzikës Putumayo Kids dhe paketimi përfshin detaje të 2 këngëve të përzgjedhura për t’i shkarkuar dhe mësuar t’i luani me harmonikë!

Provoni edhe instrumentet e tjerë nga koleksioni Animabo i Djeco!

 

1,100L

5 stok

dyqan per femije

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Animambo – Harmonika”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…