,

Djeco Animambo – Flauti

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3 vjeç

Flauti për fëmijë! Një instrument i punuar me dru dhe me tingull të cilësisë së lartë, për të zgjuar tek më të vegjëlit dashurinë për tingujt, muzikën dhe krijimtarinë!

Djeco ka bashkëpunuar me botuesin e famshëm të muzikës Putumayo Kids dhe paketimi përfshin detaje të 2 këngëve të përzgjedhura për t’i shkarkuar dhe mësuar t’i luani me flaut!

Provoni edhe instrumentet e tjerë nga koleksioni Animabo i Djeco!

 

1,800L

5 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Animambo – Flauti”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…