,

Djeco Animambo – Daulle

Djeco

Mosha: 2vjeç

Lidhja e fëmijëve me muzikën është e pandashme! Daullja ka dy shkopa druri dhe një rrip të kuq për t’u varur në qafë!

Plotësoni setin e lojrave të muzikës plot ngjyra Animambo nga Djeco!

Designi: Magali Attiogbé

 

 

 

2,600L

Loading...
Përmasa 15 × 8 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Animambo – Daulle”

There are no reviews yet.