, , ,

DIY – Dino, Ngjyros & Formo

Djeco
Availability:

12 stok


Mosha: 5 vjeç

Një set i ri krijues dhe ndërveprues nga Djeco! 

Një mori formash për t’u ngjyrosur dhe formuar, duke krijuar një ambient mitik dinosaurësh.

Pasi i gjithë seti të jetë gati, luani me skenarë loje fantastik e të krijuar nga vet fëmijët.

Montimi është pa ngjitëse apo gërshërë. Pjesët e veçanta janë të prera gati, prej kartoni të trashë dhe të fortë.

  • Është një produkt i certifikuar FSC.

2,100L

12 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “DIY – Dino, Ngjyros & Formo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…