, ,

Oana 2x – Ditari Sekret & Stilolapsi magjik

Djeco
Availability:

8 stok


Mosha: 6 vjeç

Ditari i vogël me fletë të ilustruara ka një kyç, me 2 çelësa! Ka edhe një stilolaps krej të veçantë: stilolaps magjik me bojë transparente, ku  shkrimi duket vetëm nën rrezet UV, fshehur në krye të stilolapsit! Stilolapsi punon me bateri të tipit 3 LR44 HD – të përfshira.

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

1,600L

8 stok

Loading...
Compare
Përmasa 19 × 15 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Oana 2x – Ditari Sekret & Stilolapsi magjik”

There are no reviews yet.