Sold out!
,

Dinosaur, Tyrannosaurus Rex

Availability:

S’ka stok


Dinosaur

  • Madhësia: 16.7 x 6.5 x 9.3 cm.
  • 79 gr
  • Dizenjuar në detaje të imta, që nga forma e deri tek rrudhat dhe struktura kockore, për një eksperiencë të vërtetë takimi
  • Forma dhe teksturat e kafshëve para-historike janë aprovuar nga arkeologë
  • Pa BPA, pa phthalates dhe asnjë material të rrezikshëm

****

Collecta është një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të replicave të kafshëve. Replicat janë të cilësisë më të lartë, si në skulpturë ashtu edhe në dizajnin e detajuar. Përdoren për të luajtur, për qëllime edukative, ndërgjegjësimin për speciet në rrezik zhdukje dhe ndërgjegjësimin për mbrojtjen e mjedisit.

Me ndihmën e një paleoimazhisti në UK, Collecta ka ndërtuar linjën më të madhe të dinosaurëve në botë.

 

1,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dinosaur, Tyrannosaurus Rex”

There are no reviews yet.