Sold out!
, ,

Garderoba e madhe!

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 7-13 vjeç

Tre modelet tona prej letre kanë një mori me veshje, që çdo fashionist do të donte.

Vishini modeleve m një palë xhinse, xhaketë me prerje moderne dhe kombinoheni me shallin, çantën, këpucët! Shtoni edhe aksesorë si varëse, çantë e shumë surpriza të tjera që gjenden në dhollapin e madh!

Me pak imagjinatë dhe dhunti prej fashionisteje, mund të krijoni veshjet perfekte.

Seti përmban: 3 modele prej kartoni rezistent, një dollap të madh kartoni si kuti, me ndarje për ruajtjen dhe kategorizimin e shumë rrobave, dhe shumë shumë rroba e aksesorë! 

3,200L

Sold out!