Sold out!
, , ,

Dekor Pierre – Për Bredhin

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


 

Dekori për bredhin e Vitit të Ri, Pierre.

  • qermaikë

3,300L

Sold out!

Përmasa 22 × 20 × 3 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Pjesa e sipërme: 100% pambuk organik Pjesa e poshte: 100% pambuk organik, i veshur, për t'u pastruar lehtësisht dhe për të mos rrëshqitur mbi dysheme Mbushja e brendshme: Polyester 100% pa kimikate miqësore me mjedisin

Mirmbajtja

Në lavatriçe me cikël larje me dorë me ujë të ftohtë, mos e lini në ujë, pa centrifugë, mos e hekurosni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dekor Pierre – Për Bredhin”

There are no reviews yet.