-30%
, ,

Dekor në mur – Koka e Bufit

Childhome
Availability:

3 stok (mund të paraporositet)


Bufi do të jetë miku më i mirë i fëmijëve që adhurojnë kafshët! Pjesa mbështetëse mbi mur është e fortë dhe e pajisur me një kapëse të vogël për montim të lehtë.

3,220L 4,600L

3 stok (mund të paraporositet)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dekor në mur – Koka e Bufit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…