, , , , ,

Cozy 5.5TOG – Babynest 0-3M Willow Soft Blue

Nobodinoz
Availability:

4 stok (mund të paraporositet)


Thesi më i rehatshëm i gjumit që mund të ketë për të sapolindur, që nga materniteti, gjatë gjumit apo qëndrimit në shtëpi, e deri tek shëtitjet e para në karrocë! 

Cosy do t’ju japë sigurinë që ju duhet, që bebi i sapolindur ndihet ngrohtë, shumë komod dhe i përkëdhelur: i mbuluar ngrohtësisht me pambuk organik dhe veshur me shtresë të brendshme gëzofi të butë, me designin e tij paqësor dhe ëndërrimtar.

  • One size: 75 x 35 cm 
  • TOG: 5,5 / 5-10ºC
  • I certifikuar nga oeko-tex 

9,200L

4 stok (mund të paraporositet)

Loading...
Compare

S

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Cozy 5.5TOG – Babynest 0-3M Willow Soft Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…