, , , , ,

Cozy 5.5TOG – Babynest 0-3M Gold Stella / Pink

Nobodinoz
Availability:

3 stok


Thesi më i rehatshëm i gjumit që mund të ketë për të sapolindur, që nga materniteti, gjatë gjumit apo qëndrimit në shtëpi, e deri tek shëtitjet e para në karrocë! 

Cosy do t’ju japë sigurinë që ju duhet, që bebi i sapolindur ndihet ngrohtë, shumë komod dhe i përkëdhelur: i mbuluar ngrohtësisht me pambuk organik dhe veshur me shtresë të brendshme gëzofi të butë, me designin e tij paqësor dhe ëndërrimtar.

  • One size: 80 x 35cm
  • TOG: 5,5 / 5-10ºC
  • I certifikuar nga oeko-tex 

9,200L

3 stok

Loading...

S

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Cozy 5.5TOG – Babynest 0-3M Gold Stella / Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…