, , , ,

Cozy 5.5TOG – Babynest 0-3M Sweet Dots

Nobodinoz
Availability:

2 stok


Thesi më i rehatshëm i gjumit që mund të ketë për të sapolindur, që nga materniteti, gjatë gjumit apo qëndrimit në shtëpi, e deri tek shëtitjet e para në karrocë! 

Cosy do t’ju japë sigurinë që ju duhet, që bebi i sapolindur ndihet ngrohtë, shumë komod dhe i përkëdhelur: i mbuluar ngrohtësisht me pambuk organik dhe veshur me shtresë të brendshme gëzofi të butë, me designin e tij paqësor dhe ëndërrimtar.

  • One size: 75 x 35 cm 
  • TOG: 5,5 / 5-10ºC
  • I certifikuar nga oeko-tex 

9,200L

2 stok

Loading...
Përmasa 35 × 75 × 2 cm
Marka

Materiali

Veshja e jashtme: 100% Organic Cotton; Gëzofi: 100% Polyester; Mbushja: 100% Œko-Tex Polyester; Accessories: 100% Polyester

Mirmbajtja

Në lavatriçe me cikël të ftohtë, pa zbardhues, mos e lini në ujë, pa centrifugë të fortë, jo hekurosje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Cozy 5.5TOG – Babynest 0-3M Sweet Dots”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…