Çorape kundra rrëshkitjes – Sunkiss

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set me 2 palë çorape pambuku, veçanërisht të trasha nga brenda (si peshqir) dhe kanë disa gomina tek pjesa e poshtme për të mos rrëshkitur.

 

1,600L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , ,

Marka

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çorape kundra rrëshkitjes – Sunkiss”

There are no reviews yet.