, ,

Childhome – NEW! Isomax 360° Car Seat Gr O+1 Isofix

Childhome
Availability:

3 stok


Isomaxi i ri nga Childhome, me akoma më shumë komoditet!
I S O M A X   360 ​​°

Një car seat i pakrahasuar në komoditet dhe siguri vjen në Shqipëri nga Childhome.

Përdoret nga lindja dhe përshtatet me rritjen e bebit duke kombinuar 2 grupe Car Seat në 1 produkt: Grupi 0 (0-13kg) dhe Grupi 1 (9-18kg)

PËRMBLEDHJE:

  • Rrotullimi 360 ° 
  • Grupi 0 / 1: 0KG -18KG
  • Lidhja në sedilje me 5-elementë siguri
  • E kthyer nga sedilja për Grupin 0 , kur fëmija ështe: 0-13KG
  • E kthyer përpara për Grupin 1, kur fëmija është: 9-18KG
  • Për Grupin 1, sedilja mund të shtrihet 1-4 pozicione për gjumë dhe komoditet maksimal
  • Instalimi i izofix top tether
  • Mbrojtja e shtuar nga goditjet anësor 
  • Material lëkurë, design modern

Doni të dini gjithçka? Shfletoni  Technical Sheet

44,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Childhome – NEW! Isomax 360° Car Seat Gr O+1 Isofix”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…