-48%
, ,

Çekiç & Kërpudha

Konges Slojd
Availability:

7 stok


Mosha: 8 muaj

Board për të luajtur fëmijët e vegjël, ku me çekiç i gjuan kërpudhave dhe e rifillon lojën nga e para.

Seti është i bërë me dru, me bojra me bazë ujë, për një gjeneratë të re lojrash të sigurta dhe me ngjyra të qeta.

3,300L 6,300L

7 stok

Loading...
Marka

Mosha

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çekiç & Kërpudha”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…