, , ,

Carseat Anex m, e / type

Anex
Availability:

2 stok


Carseat për karrocën Anex m/type dhe e/type.

Koha e përdorimit: nga lindja deri kur bebi të jetë 13 kg.

Nuk përfshihen adaptorët për vendosje në karrocën tuaj Anex. 

  • E pajisur me rripat e sigurisë, veshje të butë mbrojtëse.
  • Përmban një jastëk të rehatshëm për të sapolindurit, për udhëtim të qetë që në ditët e para me bebin.
  • Tenda mbrojtëse ofron edhe mbrojtje nga dielli dhe era UV 50
  • Dorezë e rregullueshme në katër pozicione
  • Pesha e carseat: 3.3 kg
  • Veshja mund të lahet.
  • Instalimi në një makinë: me rrip sigurimi ose me bazën ISOfix (baza Isofix nuk përfshihet, por mund të porositet më vete).

21,900L

2 stok

Loading...

 

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Mirmbajtja

E gjithë pëlhura është kundra ujit dhe siguron mbrojtje nga dielli UV 50 Pjesë e lëvizshme prej tekstili hiqen lehtë për t'i larë.

Ngjyra

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Carseat Anex m, e / type”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…