Sold out!
, ,

Çarçaf dysheku Apricot,60x120cm

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Çarçafi nga Konges Slojd, për dyshek, i rrethuar nga rripi elastik për ta mbajtur të palëvizur mbi dyshek!

Masa e përshtatshme për dyshek deri 60×120 cm 

  • 100% pambuk organik
  • Butësi luksoze dhe e përhershme

 

I gjithë i prodhuar prej pambukut organik: kjo do të thotë që pambuku i përdorur është rritur me metoda dhe materiale që kanë një ndikim të ulët në mjedis. Shumë alergji mund të shkaktohen nga kimikatet në fijet e pambukut. Cilësia e mrekullueshme vihet re tek butësia e përhershme. 

 

3,800L

Sold out!

Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa Kids

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçaf dysheku Apricot,60x120cm”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…