Sold out!

Karficat Flower Pom Pom

Mimi & Lula
Availability:

S’ka stok


Karfica me lule, kompozuar me një pom pom të vogël në mes dhe zbukuruar me dy gjethe.

  • Seti përmban 4 karfica në nuanca të lehta pastel
  • Gjatësia 4.5 cm

1,380L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Flower Pom Pom”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…