Sold out!
, ,

Çantë Sydney II Black

Beaba
Availability:

S’ka stok


Çanta e bebit me një zonë ndërrimi të madhe Cocoon, të integruar në pjesën e jashtme. 

Me kapacitet të madh dhe me shumë aksesorë të mirë-menduara përfshirë. 

  • Dysheku i ndërrimit, i cili mund të hiqet dhe lahet
  • Rripa për ta varur në karrocë
  • Rrip të gjatë për në shpatull
  • Ndarje për 1) aksesorët e bebit (rroba, panolino, krem, shishe etj.) dhe 2) aksesorët e prindërve (telefon, çelësat, portofolin, etj.)
  • Sistemi i fiksimit në dorezën e valixhes
  • Zonë termike, për ruajten e ushqimit nga nxehtësia apo i ftohti

11,600L

Sold out!

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Sydney II Black”

There are no reviews yet.