-31% Sold out!
, ,

Çantë shpine – Looping

Caramel et Cie
Availability:

S’ka stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: 3-8 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 0.9m – 1.20 m

Çantë e vogël për fëmijë, me avionë. Në formë katrore, ajo mund të mbajë të gjitha ndërresat e çerdhes apo kopshtit, fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 31 x 24 x 10 cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

4,990L 7,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë shpine – Looping”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…