-49%
, , ,

Çantë kopshti – Mini Land

JoJo Factory
Availability:

4 stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: 3-8 vjeç / 

Çantë e vogël për fëmijë, me ngjyra të buta. 100% pambuk i riciklueshëm dhe shumë e lehtë. 

Ajo mund të mbajë të gjitha ndërresat e çerdhes apo kopshtit, fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

  • Vjen paketuar në një çantë të lehtë pambuku, të ripërdorshme.
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

3,500L 6,800L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë kopshti – Mini Land”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…