-54%
, , ,

Çantë shpine – Kids Club

JoJo Factory
Availability:

2 stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: 3-8 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 0.9m – 1.20 m

Çantë e vogël për fëmijë, e qendisur ‘Kids Club’. 100% pambuk i riciklueshëm, e butë dhe shumë e lehtë. 

Ajo mund të mbajë të gjitha ndërresat e çerdhes apo kopshtit, fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

  • Vjen paketuar në një çantë të lehtë pambuku, të ripërdorshme.
  • Përmasa: 32cm x 22cm x 10cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

3,500L 7,600L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë shpine – Kids Club”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…